Osłabienie, zmęczenie oraz nadmierne owłosienie

Witam. Już od kilku lat borykam się z nadmiernym owłosieniem. Aktualnie podejrzewałam niedoczynność tarczycy, lecz badania wyszły w normie , jedynie na usg że mała tarczyca. Kiedyś badałam dodatkowe hormony pod kontem policystycznych jajników , też nic nie wykazało . Co jeszcze można zrobić? Czy mam przyjąc do wiadomości, że taka moja natura? :( czuję się osłabiona, zmęczona, mam zlą pamięć, złe samopoczucie, koncentracja .. co jest ze mną skoro to nie niedoczynnność :-/

Dzień dobry,

Myślę, że warto wykonać podstawowe badania krwi i sprawdzić czy nie ma Pani niedoboru jakiegoś pierwiastka. W kwestii nadmiernego owłosienia czasami taki urok kobiety, jest to uwarunkowane genetycznie i nie świadczy o żadnej chorobie. Jeśli wyniki wyszły w porządku proszę rozważyć zabiegi epilacji laserowej. Rekomenduje lasery diodowe (Milesman, Lightsheer). Seria 4-6 zbiegów o określonym odstępie czasowym przyniesie zadowalające rezultaty. Zapraszam na bezpłatną konsultację z zakresu epilacji laserowej :)

Pozdrawiam serdecznie.