Ospałość i chroniczne zmęczenie

Witam od pewnego czasu zauwazylem ze ogarnia mnie wielkie zmeczenie podczas dnia. Potrafie bardzo dlugo spac nawet po 14h. Mojevoczy sa bardzo mocno podkrazone i sine. W momencie kiedy zjem cos slodkiego to po ok5-10min dostaje mocny zastrzyk energii i sine oczy minimalnie zanikaja. Czy to sa obiady cukrzycy? Dodam ze jadam 5 razy regularnie dziennie lecz skromnie. Moj organizm nie potrafi strawic bialka zwierzecego w duzej ilosci np. 40g na 100g jedzenia. Prosze o porade

Witam serdecznie,

Objawy które Pan opisuje mogą być przyczyną cukrzycy. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu która da skierowanie na odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk