Ospałość, zmęczenie a stosowanie Euthyroxu

Źle się czułam, byłam ospała, zmęczona, nie miałam na nic sił-zmierzyłam ciśnienie i miałam 90/50, było to w szkole,pielęgniarka poleciła mi wypić kawę.Ok 30min później serce zaczęło mi bardzo mocno bić,miałam zawroty głowy,duszności-udałam sie ponownie do pielęgniarki i ciśnienie wynosiło 100/50.Było to ok5godz. temu a nadal źle się czuję. Jestem zmęczona i bez sił. Przyjmuję Euthyrox 25 a rok temu przechodziłam monoukleoze zakaźną. Od dwoch dni mam tez guzek/pryszcz w okolicach intymnych.

podejrzewam niedostosowanie eutyroks u do stanu hormonalnegomoże być konieczność modyfikacji dawki na przykład przebiegu infekcji