Zmęczenie, ospałość, wypadanie włosów, zawroty głowy i stany podgorączkowe a wyniki morfologii

Co mi może dolegać? Jestem zmęczona, ospała, wypadają mi włosy, paznokcie ok,często kręci mi się w głowie miewam stany podgorączkowe,bóle głowy moje wyniki morfologia leukocyty 11,4 norm3,-10neutrofile 7,6 norma2,5-7rozmaz neutrofile23 norm40-70limfocyty68 norm20-45 mchc38,81norm-32-37pozostałew normie elektrolity IgG IgA IgM w normie żelazo29,8norm7,2-25,9próby wątrobowe LDH glukoza TSH w normie hiv , hcv ujemne, ogólne badanie moczu w normie, krew utajona w kale bez diety dodatni

gą to być podstępnie przebiegające infekcja pLło charakterze pod ostrymna przykład gardła lub dub moczowychproszę zgłosić się do lekarza celem badania