Ostre zapalenie miejsc intymnych u partnera

Pojedyncze e.coli w pochwie jak i czy leczyc -> wplyw na ostre zapalenia u meza. Odebrane przeze mnie wyniki posiewów: - szyjka - Lactobacillus spp. liczne - pochwa - Lactobacillus spp. liczne, e.coli pojedyncze Maz mial juz 2 razy zapalenie prostaty i jadra wywolane bakteria e.coli w ciagu roku. Jest po wielu seriach antybiotykow - Zinnat, Levoxa, Cipronex, Tarivid. U mnie e.coli w pochwie wyszla pierwszy raz. Czy obecnosc u mnie e. coli moze powodowac zapalenia u meza?Jak moge sie jej pozbyc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza urologa męża i zastosowanie terapii celowanej. u Pani jeżeli nie ma dolegliwości to nie trzeba leczyć. po za tym zaleca się wstrzemięźliwość