Ostry ból brzucha

Witam. Prawie codziennie wieczorem mam ostre bóle brzucha tak że nie mogę czasem spać i często też mam jak coś dźwigam ciężkiego. Czy mogę być w ciąży? Czy to są objawy czegoś innego? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety Pani post zawiera za mało informacji, by móc postawić diagnozę. Objawy na pewno nie są charakterystyczne dla ciąży, ale jeżeli współżyje Pani bez zabezpieczenia, a okres nie pojawił się w przewidywanym dniu, to nie można jej wykluczyć.

Jeżeli bóle utrzymują się od kilku dni sugerowałabym wizytę u lekarza rodzinnego, który uszczegółowi wywiad i zbada brzuch. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć, co jest przyczyną Pani dolegliwości.
Pozdrawiam.