Ostry ból w okolicy lędźwiowej u 28-latki

Witam,mam 28 lat,171 cm wzrostu i około 68 kg,nie mam znacznej nadwagi. W życiu dużo się na dzwigalam ciężarów,ale dopiero teraz od około 5 miesięcy jestem systematycznie co wieczór meczów przez naprawdę ostry ból w okolicy lędźwiowego,jest to ból rodzaju falicznego i trzyma naprawdę długo,mam wrażenie jakby ktoś ściskal i puszczal mnie za wnętrzności właśnie w w okolicy w\w bywa że czasem przyjmuje nawet po dwie tabletki ketanolu 100. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza był promieniuje od korzone

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę udać się do lekarza rodzinnego, po zbadaniu pokieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.