Otarcia na udach przy upale

Od wielu już miesięcy borykam się z otarciami na udach.. Spowodowane to głównie przez upały i grube uda. Ogólnie nie przeszkadzają mi one ale czasami wyskakują takie duże jakby to ująć bąble (jakby duże krosty) + skóra w tym miejscu zrobiła się taka jakby jasno fioletowa. Proszę o poradę jaki preparat lub krem za kupić. Na razie używam oliwkę dla dzieci.Często stosuje Sudokrem ale on strasznie brudzi odzież. Dlatego szukam alternatywy. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę stosować tłusty krem na okolicę ud oraz starać się nosić taką bieliznę, która uchroni uda przed otarciami.