Otępienie, uderzenie gorąca i niepokój po spożywaniu alkoholu

Witam, mam pytanie. Otóż zauwazylam dziwne zachowanie swojego organizmu chyba po alkoholu. Opisze sytuacje Pilam 3 dni pod rząd alkohol. W nieduzych dawkach. Tylko był luz lekki. I 3 dnia poszlam normalnie spać.Raptem obudzilam się sama o 4 rano. Objawy zachowania organizmu: - biegunka -dziwne uderzenie czegoś do glowy co nie potrafię ocenic. Jakby jakąś gorac, otępienie, niepokój. Raptem serce zaczelo mocno bic. Tętno miałam naprawdę wysoki. Po chwili się uspokoiło. Nicmnienie boli

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy mogą być objawem zatrucia alkoholowego ale także innych stanów patologicznych dlatego zalecam udanie się do lekarza rodzinnego celem kontroli i zaprzestanie spożywania alkoholu. Pozdrawiam.