Otwarte naczynka na nogach a stosowanie depilatora

W jednym z artykułów na serwisie jest informacja że, w przypadku otwartych naczynek na nogach można stosować depilator elektryczny. Mam 25 lat i pajączki oraz ciemniej zabarwione naczynia na nogach. Czy faktycznie mogę stosować depilator? Jeśli tak, to na co zwrócić uwagę kupując go?

Rozumiem, że chodzi o widoczne, poszerzone naczynka. Nie ma przeciwwskazań do używania depilatora. Musi być dobrej jakości, taki który nie kaleczy skóry i mozna go w razie czego zareklamować.