Czy używanie depilatora elektrycznego przyczynia się do pękania naczynek na nogach?

Witam, Czy używanie depilatora elektrycznego przyczynia się do pękania naczynek na nogach ? I co Pan poleci, aby zapobiegać ich pękaniu ?

Witam,
Używanie depilatora nie powinno mieć wpływu na stan naczyń krwionośnych. Należy unikać ekspozycji na słońce, zrezygnować z sauny i gorących kąpieli. Dobrze stosować okłady z ziół np. kasztanowca, arniki czy miłorzębu japońskiego.
Pozdrawiam.

Depilacja elektryczna jest łagodniejsza dla naczynek od wosku ale również nie wolno jej stosować w okolicy istniejących naczynek i żylaków. Najbezpieczniejsza dla naczyń jest depilacja chemiczna i mechaniczna, a najtrwalsza+bezpieczna jest depilacja laserowa.

Dzień dobry,

Najlepszym rozwiązaniem byłyby zabiegi depilacji laserowej. To najbezpieczniejsza i najtrwalsza forma usuwania owłosienia.

Pozdrawiam

U osób mających tendencje do powstawania poszerzonych naczynek na nogach agresywna depilacja może nasilać problem. Polecam epilację laserową, która jest bardzo skutecznym sposobem trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia.