Owłosienie na całym ciele, nadmierna potliwość, silne upławy i czerwone plamy na przedramieniu

witam. mam 19 lat. mam owosienie na doslownie calym ciele, ktore wciaz rosna, rowniez nadmiernie sie poce nawet jesli nie robie zadnych czynnosci. nie wiem czy to jest zwiazane z jakos choroba, ale pisze swoje wszystkie obiawy i chcialabym dowiedziec co mi jest. mam tez codziennie silne oplawy, musze wymieniac wkledki kilka razy dzienie. nie mam problemow z miesiaczka, w miare sa regularne i nie bolace. mam rowniez czerwone plamy, jakby uczulenie na przedramieniu, tzn bicepsie. prosze o odpowi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa, najlepiej do specjalisty ginekologa z dodatkową podspecjalizacją z endokrynologii. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.