Owrzodzenie na piersi, powiększone węzły chłonne i ból gardła po stosunku oralnym

Dzień dobry, Mój problem wygląda następująco po około tygodniu od stosunku oralnego na piersi umiejscowiło mi się owrzodzenie towarzyszyły temu powiększone węzły chłonne i ból gardła. Wszystkie dolegliwości ustały po około 10 dniach po czym na dekolcie i twarzy pojawiały się codziennie ( zgrubienia z których na drugi dzień po naciśnięciu wychodziła mała ilość ropy) objawy utrzymywały się 2 m od zniknięcia wrzodu. Teraz krostki są rzadko. Odczyny TPHA I VDRL są ujemne. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.