Panika i płacz po orgazmie

Witam po tych bardziej udanych stosunkach płciowych z partnerem gdy czuje nadchodzacy orgazm i on kończy to orgazm się nie pojawia a zamiast tego ja wpadam w panikę i płacz nie wiem skąd i bez powodu co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią problem najpewniej ma podłoże psychogenne. Zdecydowanie wymaga to dokładniejszej oceny specjalisty seksuologa.

Proponuję wizytę u seksuologa-psychologa.
Takie zachowanie może skutecznie zaszkodzić w relacjach partnerskich.
Pozdrawiam. JW, Poznań.