Paraliż u 22-latki w ciąży

Witajcie pisalam wam czesniej o mojej siostre ze ma 22lata i jest w 3miesiacu ciazy i o tym jak sparalizowalo ja badania muzgu pokazaly ze byl to byl maly wylew ale zdazyl sie 4 razy teraz ciezko jej bardzo poruszac lewa reka i lewa strona buzi tez nie jest dlatego ze jest w ciazy nie wiadomo co moze na to brac czy jakas rehabilitacje , mieszkamy w irlandii i tu to bardzo zadkie przypadki szczegolnie u takiej mlodej osoby i jeszcze w ciazy czy moze mam jej powiedziec o jakis cwiczeniach?

Witam,
proponuję poszukać terapeuty metody PNF. Powinien zbadać stan, postawić diagnozę oraz wykonać zabiegi i wyedukować co i w jaki sposób robić, żeby przywracać sprawność (ciągłe angażowanie porażonej strony). Udać się również do neurologa, który powinien zbadać i ocenić czy przyczyna uszkodzenia mózgu może wpłynąć na zdrowie ciężarnej przy porodzie.. Pozdrawiam