Wydłużający się cykl miesiączkowy po ciąży pozamacicznej

Witam. Od jakiegos czasu moj cykl Sie wydluza w dodatku wystepuje bol podbrzusza , jajnikow nie tylko w trakcie owulacji I przed miesiaczka. Bialy sluz wystepuje w duzych ilosciach caly czas przy owulacji robi Sie rzadszy ale czasem jest az calkiem sztywny I lepki I nie pachnie jakos szczegolnie. Co to moze byc? Problemy zaczely Sie po poronieniu. Prawdopodobnie ciaza pozamaciczna.USG w 6 TYG nie wykrylo ciazy I poziom hcg byl niski. Przed tym zdarzeniem okres byl regularny I bezbolesny .

Bez bezpośredniego badania i ewentualnej oceny profilu hormonalnego nie można konkretnie odpowiedzieć na Pani pytania. Radzę z tym problemem bezpośrednio udać się na badanie do ginekologa. On po badaniu zaleci dalszy sposób postępowania i zapewne wyjaśni przyczyny Pani obecnych problemów.