Parametry MCH poniżej normy

Witam, mam pytanie dotyczące wyników badania krwi. Kilka parametrów ma wartości poniżej normy: MCH wynosi 26; neutrofile 1,76; eozynifile 0,09; natomiast monocyty są podwyższone i wynoszą 11 6. O czym moze to świadczyć? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Konieczna jest interpretacja pełnego wyniku morfologii. Proszę pamiętać, że analiza morfologii to nie tylko ocena poszczególnych parametrów, ale przede wszystkim wielu zależności.