Pasmo płynowe w obrębie więzadła skokowo-łydkowego w wyniku RM
Proszę o interpretacje rezonansu magnet.: w obrębie więzadeł niewielki pasmowaty obszar o podwyższonym sygnale;pasmo płynowe w obrębie więzadła skokowo-łydkowego; płyn w górnej przedniej oraz tylnej stawu skokowego;struktura kostna w sąsiedztwie więzadła skokowo - łódkowego i okolic mięśnia piszczelowego.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien zinterpretować specjalista ortopeda w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.