PCOS, podwyższony poziom żelaza, osłabienia i arytmia

Witam, mam pare dolegliwosci ktore mnie mecza i nurtuja. Osoby w moim otoczeniu mowia ze jestem przewrazliwiona i nikt nie bierze mnie na powaznie ze wzgledu na mlody wiek (czytaj: 19lat). Mam policystyczne jajniki. Lewy np na rozmiar 11mm i oczywiacie oba ma Usg wygladaja jak sznur perel. Ostatnie badania wskazaly ze mam podwyzszone zelazo. Dokladnie mam 184mg. Jestem wegetarianka od 5 lat. Kolejny objaw to oslabienie i arytmia serca czeste bez powodow plus bole jaka moze byc przyczyna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego ciężko postawić diagnozę. PCOS najprawdopodobniej występuje niezależnie od pozostałych objawów. Sugeruję kontakt z lekarzem i podstawowe badania.
Pozdrawiam