PCOS, regularne miesiączki a planowanie ciąży

Mam 26 lat. W zeszłym roku lekarze stwierdzili u mnie PCOS, staramy się z mężem o drugie dziecko. Od lipca miesiączki są regularne, średnio co 30-32 dni. Dziś jest 17 dc, do zbliżenia doszłow 13,16 i 17 dc. Jakie są szanse że doszło do zapłodnienia? Biorąc pod uwagę PCO Dziękuję za odpowiedź

Witam,
przy ustabilizowanym stanie i odpowiednim prowadzeniu przez ginekologa w przypadku PCOS jest szansa na owulację i zapłodnienie.
Biorąc pod uwagę powyższe daty - jeżeli była owulacja, istnieje szansa na ciążę.
Należy wykonać badania betaHCG (najwcześniej po 10 dniach z krwi, po 14 - z moczu)

Pozdrawiam