Pęcherze ropne na sromie, żółte upławy i obrzęk a stosowanie Clotrimazolum

mam dużo pęcherzy ropnych? na sromie, wodniste, żółte upławy bez zapachu, ból (także podczas oddawania moczu, przez opuchniętą cewkę), obrzęk, to trwa już od tygodnia, wtedy upławy były serowate i białe, a cewka i srom były bolesne i bardzo opuchnięte, biorę antybiotyk zinnat, smaruję clotrimazolum, tak zalecił mi lekarz domowy, podejrzewając, że to drożdżyca.. , chciałabym wiedzieć co to jest i czy terapia będzie skuteczna? dodam, że kilka dni miałam gorączkę 37-39`C!

Aleksander Ropielewski

W przypadku takiego nasilenia infekcji sugeruję globulki dopochwowe z clotrimazolem. Odnośnie leczenia infekcji bakteryjnej dołączyłbym klindamycynę lub metronidazol w celu leczenia patogenów beztlenowych. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.