Pęcherzyk na penisie

Witam. Mam 18 lat. Od urodzenia mam coś w rodzaju pęcherzyka u nasady penisa na końcu napletka. Nigdy nie byłem z tym u lekarza i w zasadzie nie wiem do kogo miałbym się zgłosić. To mnie nie boli, w niczym nie przeszkadza, tylko dziwnie wygląda, ponieważ po ściśnięciu robi się żółto-białe.   Współżyję od 8 miesięcy i nic złego się nie dzieje, jednak jestem trochę zaniepokojony, ponieważ tak naprawdę nie wiem co to jest i czy może mi zaszkodzić w przyszłości np. wywołać niepłodność itp.? Do jakiego lekarza powinienem się udać jeśli już? Proszę o odpowiedź pozdrawiam :)
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety bez obejrzenia zmiany nie jestem w stanie powiedzieć, czym może ona być. Jeżeli jednak zmiana występuje od urodzenia, nie powinna być niczym groźnym. Dla pewności warto jednak skonsultować się ze specjalistą, najlepiej urologiem, względnie dermatologiem.
Pozdrawiam.