Pękające pęcherzyki na palcach dłoni

Mam małe podskórne bąbelki z płynem na opuszce małego palca dłoni.Pęcherzyki pękają pozostawiając małe kraterki i się goją ale od razu tworzą się nowe. Po zastosowaniu Hydrokortisonum problem ustąpił na 2 tyg. ale teraz powrócił. Oprócz Hydrokortisonu stosowałam bez efektów :Clotrimazol, olej palmowy, kokosowy,migdałowy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zastosowanej terapii proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który na podstawie obrazu klinicznego dokona modyfikacji terapii.