Pęknięcie prezerwatywy podczas seksu w ostatni dzień okresu a luźne stolce

Witam serdecznie mam problem . 2 listopada miałam koniec okresu i kochalam sie z facetem pekla nam guma ale to był ostatni dzien okresu wiec to hmm jakoś no olałam stwierdziłam ze mała mozliwe zebym zaszła w ciaze i od 3 dni mam cos takiego nie wiem czy to jest powiazane z tym ze co zjem to od razu czuje w żoładku taki hmm przezcyszczenie i od razu robię luźne stolce czy to może byc z tym poiazane czy po prostu jem za cieżkie jedzienie ??miałam ostatnio hemoroidy ale znikneły

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wydaje się mało prawdopodobne aby te zdarzenia były ze sobą powiązane. Być może ma Pani infekcję przewodu pokarmowego (zatrucie pokarmowwe) lub reaguje w ten sposób na stres. Warto zgłosić się do lekarza aby ustalić ostateczną diagnozę.