Pęknięta prezerwatywa przy małej ilości śluzu i dniach niepłodnych a prawdopodobieństwo ciąży

dzień dobry. Kochałam się z moim chłopakiem i on ''wychodząc'' ze mnie poczuł, że pękła nam prezerwatywa. Nie doszło do wytrysku ale pękniecie było we mnie. Według moich obliczeń mam teraz dni niepłodne, mała ilość śluzu. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo, bardzo niewielkie.