Penis zakrzywiony w dół. Czy będą trudności ze współżyciem?

Witam :) Mam problem natury wydaje mi się kosmetycznej. Mój członek w zwodzie jest cały zakrzywiony ku dołowi. Nie współżyłem jeszcze, ale planuję to z dziewczyną w ciągu najbliższego roku. Dziewczyna wie o moim problemie i mnie uspakaja, ale ta sprawa nie daje mi spokoju i im bliżej 1. razu, tym częściej się nad tym zastanawiam. Wiem, że wielu mężczyzn ma ten problem, ale tutaj rodzi się moje pytanie. Czy przypadłość, jaka wystepuje u mnie, może mieć szczegolne konsekwencje we współżyciu? Czy będzie ono bardzo utrudnione? Bardzo proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj,

Z podanego przez Ciebie opisu trudno zorientować się jak poważny jest Twój problem.
Zazwyczaj jednak zakrzywienie penisa mieści się w anatomicznej normie i nie ma ujemnego wpływu na jakość współżycia. Jeżeli jednak powoduje to jakiekolwiek dolegliwości, doradzam kontakt ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam