Dlaczego mój penis jest zakrzywiony w dół?

Witam :) Mam 15 lat i mój penis ma od 15-16 cm. Czy to normalne? Jaka jest średnia. Mam problem natury - mój członek w zwodzie jest cały zakrzywiony w dół jak banan. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam!

Podany przez Ciebie rozmiar penisa znajduje się w zupełnej normie. Kształt jest natomiast cechą osobniczą. Nieprawidłowy jest kształt penisa, który np. trwale uniemożliwia współżycie lub czyni wzwód bolesnym. Drobne zakrzywienia stanowią normę i nie są żadną nieprawidłowością, jak również nie mają ujemnego wpływu na przyszłe współżycie.
Pozdrawiam