Czy da się wyprostować penisa?

Mam 20 lat i martwię się  czy mój penis nie jest zbyt mocno zakrzywiony w dół. Kiedy położę się  na plecach, a penis jest w stanie erekcji stoi prawie pionowo w gore, ale nie da się  go prawie wcale przyciągnąć w stronę brzucha, czy to normalne? W stronę nóg da się  odgiąć prawie na równo z noga, ale w gore tylko troszkę. Do tego on nie jest całkiem prosty tylko prawie przy samej nasadzie jest zakrzywiony właśnie ku dołowi i to dość mocno. Myślę że gdyby nie to że spokojem dotykałby prawie brzucha. Czy da się  go wyprostować jakimiś ćwiczeniami bądź jakoś? Ewentualnie jak takie ćwiczenia powinny wyglądać?

Witam,

Ocena stopnia zakrzywienia penisa i ewentualne konsekwencje dla współżycia, a także kwalifikacja do hipotetycznego zabiegu należy do specjalisty urologa. Niesety, na podstawie opisu nie jestem w stanie ocenić skali problemu.

Nie oznacza to, że w Twoim przypadku kształt penisa wykazuje jakiekolwiek nieprawidłowości. Konsultacja ze specjalistą jest szczególnie wskazana, zwłaszcza jeśli towarzyszą Ci jakiekolwiek dolegliwości.
Pozdrawiam.