Petting w ubraniach a ciąża

Witam, mam problem. 8 kwietnia uprawiałam petting i doszło do wytrysku, i mogło się to dostać do pochwy, byłam u ginekologa 3 dni po tym, ale to za wcześnie, by wykryć ciążę, nie robiłam testu ;/ Dodam, że nie pamiętam dokładnie zaistniałej sytuacji, ponieważ byłam pod wpływem alkoholu i nie mam z facetem kontaktu, wydaje mi się, że powiększył mi się brzuch i utyłam, ale dostałam okres. Pamiętam, że po wytrysku miałam trochę na spodniach, ale nie byłam nago, ale on na mnie leżał, i po wytrysku nie wsadzał mi palców do pochwy. Boję się bardzo ;(
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

jeśli dostała Pani okres, to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Myślę, że nie ma Pani czym się więcej przejmować.