Piasek w nerkach i krew z odbytu

Witam. Od pół roku podupadło moje zdrowie chodź robiłam badania przed 40 by zachować swoj uśmiech na kolejne 40 lat w zdrowiu,,,jest inaczej. Pół roku temu stwierdzono przegrode odbytniczo pochwową- ropien wyczyszczono i tyle. Minoł rok krwawie przy oddaaniu moczu i stolca, krew jasno czerwona przeraża mnie coraz bardziej, Miesiac temu stwierdzono kwas szczawiowy w nerkach -*piasek. Nie wiem co robic dalej , lekarze nie pomagają ...co mam robic gdzie szukac pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości wdroży odpowiednie postępowanie.