Pieczenie, bóle i guzki w piersi

Witam,od roku mam pieczenie i ból w lewej piersi a miesiąc temu wyczułam tam guza z boku,poszłam do lekarza i pani doktor potwierdziła.Pierś jest lekko powiększona a guzek jest twardy i boli gdy go naciskam.Za dwa tygodnie będe miała robione USG.Jestem cała w nerwach ból jest coraz silniejszy budzi mnie nocami.Czy to może być coś złośliwego ?Cały czas o tym myślę,nie potrafię normalnie funkcjonować.

Trudno mi powiedzieć bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych (np. USG) czym może być ten guz. Jednak skoro boli i wokół guza występuje obrzęk prawdopodobnie ma podłoże zapalne.