Co znaczy ból po biopsji piersi?

Witam, jestem tydzień po biopsji gruboigłowek guza piersi. Po zabiegu odczuwam ból czy siedzę czy leżę, spiąć na boku lewym( biopsja była wykonywana w piersi lewej) budzę się odrętwiała, do tego czuje że guz zrobił się twardszy, większy i tkliwy. Nie wiem czy to normalne, czy powinnam zgłosić się do lekarz. Dodam jeszcze że miałam mieć mammotomie ale lekarz odstąpił od tego zabiegu z powodu twardej tkanki właściwej i wykonał biopsje.

Lek. Tomasz Budlewski

tak proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza , po badaniu będzie mozna coś wiećej powiedzieć.