Pieczenie cewki moczowej po stosunku

Witam! Mam 20 lat, od 1,5 roku jestem aktywna seksualnie i zmagam się z pewnym problemem. Po każdym stosunku, a dokładniej dzień lub 2 dni po występuje u mnie pieczenie cewki moczowej. Robiłam badania moczu kilkakrotnie,nic nie zostało wykryte. Zgłosiłam sie z moim problemem do ginekologa, ktory zdawkowo określił moj problem, dotyczący mięśni macicy. Przepisano mi distreptazę oraz krem cicatridine po każdym stosunku na ujście cewki. Kilka razy pomogło, ale ostatnio znowu problem sie pojawił.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.