Pieczenie i mrowienie skóry stóp a podejrzenie grzybicy

Od kilku dni czuję pieczenie i mrowienie skóry stóp i obawiam się czy to nie grzybica? Najbardziej odczuwam na palcach oraz między 1.kością śródstopia a paluchem,mniej na piętach. Dziś jest dokuczliwe czuję dodatkowo mrowienie na opuszkach palców rąk (dlaczego??). Kilka dni wcześniej z palców stóp zeszła mi warstwa skóry,ale byłam przekonana, że to na skutek całego dnia intensywnego chodzenia. Poza tym obecnie nie mam żadnych innych objawów typu zaczerwienienia,biały nalot,dziwny zapach. Co to?

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem grzybicy. Proszę zgłsoić się do lekarza poz lub demraologa który wdroży odpowiednie leczenie.