Pieczenie i świąd sromu oraz czerwone wargi sromowe

Witam, chodzi mi o pewien problem kobiecy,mianowicie nie współżyłam jeszcze z facetem i męczy mnie od dłuższego czasu pieczenie, świąd sromu, mam strasznie czerwone wargi sromowe wewnętrzne, wejście do pochwy też mam bardzo czerwone. Czasami kiedy np. gdzieś mnie przewieje boli mnie w dole brzucha( mogę to porównać ten ból do takiego ''ciążenia " w dole ) . Co to może być ? jakieś zapalenie ? powinnam zgłosic się do ginekologa ? Dodam ,że mam takie nawroty , samo ustaje,ale za jakiś czas znów.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli objawy się utrzymują, zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci właściwe dalsze postępowanie. Pozdrawiam.