Pieczenie języka a odpowiednie działania

NIEPRZYJEMNE PIECZENIE JĘZYKA Od jakiegoś czasu odczuwam pieczenie języka. Poszłam z tym problemem do lekarza rodzinnego.Pani doktor postawiła diagnozę zapalenie języka i przepisała mi lekarstwa,które nic nie pomagają a język dalej piecze. Biorę witaminę A B , witaminę C 1000 , oraz Cezera i Milgamma 100.Co robić by zlikwidować te nieprzyjemne pieczenie? jakie badania powinnam wykonać aby znależć przyczynę?

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmian na języku. Mogą one być manifestacją wielu chorób ogólnoustrojowych (niedoboru witamin, anemii, zespołów paraneoplastycznych). Aby ustalić przyczynę i sposób radzenia sobie z dolegliwością konieczne przeprowadzenia badania, dlatego sugeruję ponowny kontakt z lekarzem rodzinnym lub innym lekarzem.