Uczucie pieczenia języka

Mam problem z językiem. Myslałam, że go sobie oparzyłam, ale to trwa już zbyt długo, bo około 3 tygodni. Piecze mnie przednia część języka, pojawiły się 2 "rowki", trochę tak jakbym obie przecięła język, wtedy kiedy mnie piecze robi sie czerwony. Nic innego się nie dzieje. Najbardziej piecze mnie wieczorem. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na niedobór witamin z gr B, sugeruję suplementację, w razie braku poprawy kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam