Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie języka podczas brania antybiotyku na anginę

Witam, podczas brania antybiotyku na anginę, z rana zaczął piec mnie język, byłem u lekarza, przepisał lek przeciwgrzybiczny (FLUKONAZOL 100mg), dziś 3 dzień stosowania, a ja nie jestem w stanie zjeść żadnego pokarmu z powodu pieczenia. Kiedy mogę spodziewać się poprawy? Czy mogę coś jeszcze zastosować by złagodzić pieczenie?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Leczenie chirurgiczne chrapania

Chrapanie to powszechna dolegliwość. Dlatego wiele osób ją bagatelizuje. Zdarza się jednak, że w celu poradzenia sobie z tym problemem konieczne jest leczenie chirurgiczne.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy