Pieczenie języka u 64-letniej kobiety

od dluzszego czasu,mam problem z JEZYKIEM,pali mnie,czuje dyskomfort i uczucie jakby byl pokryty pajeczynka.Bylam u WSZYSTKICH lekarzy,tzn,domowy,laryngolog,chirurgia szczekowa,dermatolog,me.wewnetrzna.Wykonano:zewnetrzne ogledziny(nic!)wszystkie niezbedne badania,gastroskopia,wzmocnienie systemu immunol(vitB,kwas foliowy,magnet-terapia glowy(10x)wstrzykiwanie krwi pobranej wczesniej!NIC!szpital uniw.oddz.laryng pobral krew i czekam na wynik,CO JEST!!!!!!!Czuje sie zestresowana tym stanem rzeczy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co powinna Pani cierpliwie poczekać na wynik. Do tego czasu sugeruję wykonanie wymazu z języka oraz zastosowanie pędzlowania języka zawiesiną witaminową.