Pieczenie odbytu i krew w kale

Jestem mężczyzną w wieku 23 lat od wczoraj strasznie piecze mnie odbyt (na zewnątrz) krew na papieże toaletowym już wcześniej się pojawiała ale myślałem że to tylko podrażnienie, oraz od wczoraj mam gorączkę i wypróżniałem się już 5 razy. co to może być? dodam że stolec jest twardy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą wskazywać na zakrzepicę około odbytniczą, infekcję szczeliny odbytu i wiele innych przyczyn. Koniecznie proszę zatem nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się ze specjalistą proktologiem.