Pieczenie okolic intymnych po pierwszym stosunku seksualnym

Witam. W połowie kwietnia pierwszy raz uprawiałam seks z chłopakiem, później pojawiło się trochę krwi, mimo że ginekolog potwierdził przerwanie błony (przerwanie przez palce partnera). Pojawiło się również lekkie pieczenie przy sikaniu, które utrzymuje się 2-3 dni. Przy kolejnych stosunkach pieczenie również się pojawiło i trwało dzień/dwa. Stosuję plastry antykoncepcyjne. Czy to normalne? Jakie powinnam zrobić badania kontrolne?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Pieczenie może być wynikiem zakażenia układu moczowego. Nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań.

Pozdrawiam.