Pieczenie penisa i ucisk w kroczu a gronkowiec w nasieniu
Witam, od jakiegoś czasu borykałem się z pieczeniem penisa i uciskiem w kroczu. Urolog po badaniu prostaty i usg nic nie stwierdził. Wyniki ogolne krwi i moczu bdb. Od niedawna pojawiło sie znów pieczenie żołędzia oraz od jakiegos tygodnia mrowienie w głowie, zrobiłem posiew moczu(jałowy) oraz posiew nasienia i wyszedł gronkowiec mssa, dostałem antybiogram. Czy to on mógł powodować te dolegliwości? dziś idę do lekarza rodzinnego, coś powinienem mu zasugerować? z góry dziękuje za odpowiedzi

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo związku wykrytego drobnoustroju z występującymi objawami. Podczas wizyty u lekarza proszę okazać wyniki badań.