Pieczenie pochwy a stosowanie Gynalginu

Witam. Dziś skończyłam brać antybiotyk gynalgin, ktory dostalam na grzybice pochwy. Raz wystąpiło pieczenie okolicy wejścia do pochwy po stosunku, myślałam ze to od infekcji. Odbyłam stosunek z prezerwatywą , dziś skonczylam brać antybiotyk. I znowu pojawiło się lekkie pieczenie. Dostałam globułki na odbudowanie ph pochwy,ale jeszcze ich nie brałam. Czym może być spodowane to pieczenie? Używamy tych samych prezerwatyw i nigdy nie miałam pieczenia po nich.

Magdalena StusiĹska

Pieczenie wiąże się raczej z zanikiem naturalnej flory pochwy niż z podrażnieniem prezerwatywą. Proszę zastosować przepisane leki.