Pieczenie, grzybica pochwy a odpowiednia terapia

Witam. Półtora tygodnia temu ginekolog przypisał mi antybiotyk gynalgin, ponieważ złapałam grzybicę pochwy. Przed stosowaniem leku miałam lekkie pieczenie po stosunku w okolicy wejścia do pochwy, dziś skończylam brać ostatnią tabletke dopochwowo i wystąpiło również lekkie pieczenie. Używamy prezerwatywy durex real feel i nigdy takiego problemu nie mialam. Jaka może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. A czy nie była Pani w ostatnim czasie na basenie? Jakieś błędy higieniczne u Pani lub partnera? Proponuję ponownie udać się do ginekologa. Być może także warto partnera wysłać do urologa.