Pieczenie, podrażnienie, zaczerwienienie i zmarszczenie żołędzi penisa

Witam, ponad rok borykam się z dolegliwościami tj. pieczenie,podrażnienie, zaczerwienienie i zmarszczenie żołędzia: w 1-badaniu wyszła bakteria pseudomonas aeruginosa, potem doszła klebsiella pneumoniae, obecnie wyszła klebsiella oxytoca(wymaz z pod napletka, posiew moczu ok.)Brałem bardzo dużo antybiotyków ,obecnie biorę urotrim 200mg. ale objawy nie ustępują, Czy z tych bakterii można się wyleczyć, i czy można zarazić innych mam żonę i 2 dzieci.Straciłem nadzieje co mam dalej robić .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa,po badaniu bedzie mozna zastosować odpowiednie leczenie.