Pieczenie przełyku przy stosowaniu Helicid Forte

Witam,stosowałam HELICID FORTE przez 14 dni,wypijalam trochę więcej wody podczas terapii do 3 l dziennie.Znajoma farmaceuta doradziła mi,abym wzięła trochę flegaminy to organizm oczywiści śie trochę z wody, tyle że teraz odczuwam pewien dyskomfort , bo treść żolatkowa podchodzi mi do gardła i mam wrażenie,jakbym miała śie udusic i trochę piecze mnie przełyk.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę odstawać flegamine, sugeruje wizytę lekarza, być moze konieczna będzie konsultacja u gastroenterologa. Pozdrawiam