Pieczenie sromu i upławy

Witam. Proszę o poradę ginekologiczną/wenerologiczną/dermatologiczną. Od ok 2 lat leczę się ginekologicznie, byłam już u 5 lekarzy, niestety ciągle dokucza mi pieczenie sromu oraz upławy. Badania bakteriologiczne mam poprawne, jedyne co było nie tak to niski poziom lactobacillus, który aktualnie wyrównuję zaleconymi probiotykami. Jednak mimo, że żaden z lekarzy tego nie stwierdził podejrzewam u siebie kłykciny kończyste. Czy ta choroba może powodować owe pieczenie całych okolic intymnych?

Kłykciny mogą powodować pieczenie czy swędzenie, ale zmiany te zwykle sa dobrze widoczne. Jesli na skórze czy na błonach sluzowych nie ma zmian, to po prostu przyczyna Pani kłopotów jest inna. Gdyby chciała Pani dowiedzieć się więcej na temat kłykcin, proszę zajrzeć na strone www.analhpv.pl