Białe upławy, pieczenie i swędzenie sromu

Witam. Stosuje tabletki antykoncepcyjne juz od ponad 8 miesięcy. Jakiś czas temu Pani ginekolog wykryła u mnie infekcje i przepisała mi leki. Niestety i tutaj mój błąd wyjechałam do Anglii i nie kupiłam tych leków. Po 4 miesiącach wróciłam i infekcja chyba sie pogorszyła bo miałam białe upławy, pieczenie i swędzenie sromu, ból podczas stosunku. Objawy ustąpiły ale pojawiły się brązowe upławy i plamienia krwią. Czy to objawy nieleczonej infekcji czy coś gorszego?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego trudno jest mi to stwierdzić. Doradzam kontakt z ginekologiem.