Piekący ból na lewej ścianie macicy i zmiany wytwórcze na krawędzi panewki biodra
Witam. Od dwóch miesięcy odczuwam piekący ból na lewej ścianie macicy. Wykonałam cytologie (II), usg, retroskopie, zdjęcie biodra (delikatne zmiany wytwórcze na krawędzi panewki), aktualnie chodzę na rehabilitację i rozciagam miesien gruszkowaty, ortopeda zapisal mi tizanor i biofenac, uczucie dyskomfortu nie znika. Do jakiego lekarza moge się udac z moim problemem. Prosze o porade

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u specjalisty ginekologa.