Pielęgnacja rany po oparzeniu u u-miesięcznego dziecka

mój 8 miesięczny synek oparzył rączkę kawą. Polewałam te miejsce zimną woda i założylam kompres schładzający. W miejscu oparzenia powstały 2 niewielkie pęcherze wypełnione płynem surowiczym. Jak mogę jeszcze mu pomóc? Dodam że powierzchnia oparzenia jest niewielka i ma miejsce wokół nadgarstka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane postępowanie jest prawidłowe. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.